Salangen-Nyheter

Tips: 957 900 86
tips@salangen-nyheter.com
Torsdag 17. mai 2012

  • fredag12°C
  • lørdag8°C
  • søndag7°C
Været i Salangen:
Fredag fra kl. 17.00 til 18.30 på Salangen-Nyheters WebTV
Musikk- og aktueltprogrammet "Status"
sokerfolketbig
Brita Sagerup (t.h) og Ronny Jenssen (t.v) ønsker alle velkommen på gratis smørekurs førstkommende lørdag. ARKIVFOTO: JON HENRIK LARSEN

Sport1 på Sjøvegan:

Gratis smørekurs

SJØVEGAN: Førstkommende lørdag arrangeres det gratis smørekurs på Sport1 her på Sjøvegan. Så trenger man tips til smøring av ski til påske så er det bare å kjenne sin besøkelsestid på lørdag.


Førstkommende  lørdag skal det avholdes gratis smørekurs på Sport1 på Sjøvegan. - Trenger du tips og råd for hvordan du skal smøre skiene til neste skitur så er det bare å stikke innom, sier daglig leder Brita Sagerup til nettavisen. Hun forteller at de starter klokken 13.00 på lørdag, og det er åpent for alle som ønsker. Her vil det bli gitt en innføring i preparering og smøring av ski for ulike værtyper. Hva slags smøring brukes til hvilket underlag f.eks?

Til nyhetsarkivet
Tips en venn