Hopp til: Navigasjon | Innhold | Undermeny
Fredag kveld blir det servert deilig mølje på Nyt Bar og Restaurant på Sjøvegan. FOTO: JON HENRIK LARSEN
Av: Jon Henrik Larsen
jhl@salangen-nyheter.comFredag kveld inviterer Nyt Bar og Restaurant til møljekalas. - Det blir en fin aften med møljebuffet, sier Else-Marie Hansen (t.v) til nettavisen.
Det skjer hele tiden noe nytt og spennende med spisestedet Nyt Bar og Restaurant på Sjøvegan. Nå er det allså møljekalas som står på menyen. - Vi serverer mølje fra kl. 19.00 til 22.00, sier Else-Marie Hansen til nettavisen.
Lett pris
- Kom og spis så mye du bare orker for kr. 250,- kr., frister Hansen. Hun legger til at det blir møljebuffet, alt for en pris. Bordbestilling kan gjøres på telefon til Nyt på nummer. 77 17 41 00.
Til nyhetsarkivetSkriv ut sidenDel på Facebook
Sjefsredaktør/journalist: Jon Henrik Larsen – Eierskap: Mediesenteret Salangen-Nyheter.com – Utviklet av Prinfo Intermedia
Kommentarer
Skrevet av Tommy, 05-02-10 15:50
Kjempeflott tiltak, mølja e nåkka av det beste som finnes:)
Del din mening